Turhost
Baygirisimci


aklimatakilan.com - Forum Kuralları
- Forumda yazilan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur , şahısların yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez.

- T.C. yasalarını ya da uluslararasi kanunları , anlaşmaları , tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.

- Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. ( Örneğin: Türk , Kürt , Ermeni , Yahudi , Çerkez , Zenci , Hint , Arap , Çingene , Roman , Rus , Göçmen vb. )

- Tehdit edici , küfürlü , örf ve adetlere karşı , nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din , dil , irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.

- Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır.

- Her türlü taciz edici yazı yasaktır.

- Forumda , sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz , sitenizde satılan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack , warez , hack appz ve benzeri sitelerin tanitimi yasaktır.

- Forum Admin ve Yöneticileri kurallara uymayan mesajlari değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

- Forum kurallarina uymayan üyeler yöneticiler tarafindan uyarılır , davranışın tekrarında sistemimizden uzaklaştırılır veya kayıtları silinir.

- Forum kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı forum yöneticilerince her zaman saklıdır.

- Forumda her ne sebeple olursa olsun web sitesi ve mail hack isteği yasaktır. Uymayanlar hakkında her türlü cezai işlemi yapma yetkisine yöneticiler sahiptir.

- Mesajlara flood yapmak kesinlikle yasaktır yapanlar uyarılmadan siteden uzaklaştırılırlar.

- Forumda kredi kartı bilgileri dağıtmak ve istemek yasaktır , konular habersiz silinir.

- Reklamlı Link Vermek Yasaktır.

- Kilitli konulara mesaj atanlar sözlü uyarı alacak ,tekrarlanırsa uyarı puanı verilecek ve üçüncü kez yaptığında forumdan Süreli yada süresiz uzaklaştırılacaktır.

- Site Tanıtmak için Forum Yöneticisinden izin almadan konu açanların konusu kilitlenerek çöp kutusuna taşınacaktır.

- Gereksiz yere , hiçbir sebep yok iken rep veren , özel mesajdan rep isteyen kişiler ceza alacaklardır , rep isteyen yetkili ise yetkisi alınıp banlanacaktır.

- Tüm kurallar admin ' lerin gözetiminde olup istediği kuralı değiştirme , ekleme yada çıkartma hakkına sahiptir.