Turhost
Baygirisimci


aklimatakilan.com - Kullanıcı & Üyelik Sözleşmesi
- 5651 sayılı kanun'un 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre paylaşımlardan paylaşımı yapan üye sorumludur. Üyenin yazdığı soru veya cevap&yorum'dan dolayı "aklimatakilan.com" hiç bir sorumluluk kabul etmez.


- aklimatakilan.com'da kişisel zevkler için kullanıcı adı değişimi yapılmamaktadır. Eğer gerçekten gerekliyse, neden gerekli olduğunu açıklayıp kanıtlayarak, yöneticilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


- aklimatakilan.com'da çoklu üyelik kesinlikle yasaktır. Çoklu üyelik yapıldığı testip edilen hesaplar platform üzerinden uzaklaştırılır. Özel durumları ise üyeler bu durumu kanıtlayarak yöneticileri haberdar etmelidir.


- aklimatakilan.com'da, sitenizin ziyaret edilmesini ve reklamlara tıklanmasını istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, mp3, warez, hack, adult ve benzeri sitelerin ve ürünlerin tanıtımı ve ticareti yasaktır.


- Hertürlü telif hakkına sahip içeriği veya ürünü paylaşmak ve tanıtımını yapmak yasaktır. Paylaşanlar uyarılmaksızın uzaklaştırma cezası alırlar.


- aklimatakilan.com'da forumdaki konu ile alakasız, alaycı veya dalga geçici tavırda mesajlar atanların cevap veya yorumları silinecektir. Durumun tekrar etmesi durumunda üye hesabı tamamen uzaklaştıralacaktır.


- Para kazanmak için kısaltılmış linkler kullanmak, backlink kasmak için soru açmak ve cevap & yorum yazmak kesinlikle yasaktır.


- Sürekli kendi sitesinin reklamını yapacak şekilde veya başka bir amaçla reklam içerikli soru açmak ve cevap & yorum yazmak yasaktır.


- aklimatakilan.com üzerinde bulunan tüm sözleşmeleri, üye olurken kullanıcı sözleşmesi gereğince kabul etmiş sayılmaktadır.


- Türkiye Cumhuriyeti'nin temel değerlerine ve büyük önderimiz Atatürk'e yönelik karalayıcı ve aşağılayıcı soru açmak ve cevap & yorum yazmak kesinlikle yasaktır.


- Türkiye Cumhuriyeti'nin yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen soru veya cevap & yorum yazmak yasaktır.


- Kullanıcı sözleşmesinde yöneticilerin güncelleme veya yeni madde ekleme hakkını saklı tutar.


Kullanıcı sözleşmesinde bir sorun(İhlal vb.) veya yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız bize info[at]aklimatakilan.com adresinden ulaşabilirsiniz.